"Spalvotos natos"


    Gegužės 20 d. dalyvavome Gatvės muzikos dienoje kartu su Panevėžio gyvūnų globos draugija. Mėgavomės muzika ir rinkome lėšas gyvūnėliams.
    Kol vieni dainavo ir grojo, kiti Gatvės muzikos dieną stengėsi išnaudoti prasmingiems darbams. Dainuojant vaikų studijos „Spalvotos natos“ mažiesiems atlikėjams, studijos vadovė Jolanta Vaitkevičienė stengėsi surinkti kuo daugiau lėšų, kurias paaukojo Panevėžio gyvūnų globos draugijai. „Dauguma mūsų turime mylimų augintinių ir jaučiamės blogai girdėdami apie tuos, kurie dar nerado nuolatinių namų ir glaudžiasi gyvūnų draugijoje. Tad nors ir negalime pasiimti visų gyvūnų, tikimės, kad už suaukotus pinigus jie gaus gardesnį kąsnelį. O ir vaikams koncertuoti kur kas maloniau, kai žino, kad tokiu būdų prisidės prie gyvūnų gerovės“, – įsitikinusi studijos vadovė.    Dainavimo studija "Spalvotos natos" renginyje "Per knygą - į gamtą" Smėlynės bibliotekoje. Šaunusis duetas Viltė ir Jokūbas.
Užsiėmimo metu žaidėme lietuvių liaudies žaidimus ir ratelius. Nuotaika buvo smagi, labai patiko kitoks užsiėmimas. 
Turėjome naują patyrimą ir smagią atrakciją Fotosesiją pas Romą Bagoną:
Už pasirodymą Kalėdų miestelio atidarymo šventėje dainavimo studija "Spalvotos natos" gavo dovaną, bilietus į spektaklį "Miegančioji gražuolė".Jie patys nuoširdžiausi, patys mylimiausi. Ar gali būti kitaip? APKABINU <3


Būsimų pirmokų tėvelių susirinkime dainavo nuostabiai žavingas duetas VILTĖ ir JOKŪBAS. Negaliu nuo jūsų nuleisti akių <3. Tai atradimas <3. Ačiū, kas esate <3

2016 m.m gruodžio 10 d.
Norime pasidžiaugti nuostabiu pusės valandos pasirodymu Cido arenoje Kalėdų mugėje.
 Čia dainavo mažosios "Spalvotos natos".
Solistai VILTĖ ir JOKŪBAS.
Muzikuojame linksmai:

Dainavimo studijos „Spalvotos natos“ mažieji dainininkai debiutavo koncerte skirtame mokyklos mokytojams. Stilingi, linksmi ir energingi. Šaunuoliai!!!


Pirmas susitikimas su mažaisiais dainavimo studijos "Spalvotos natos" dainorėliais. Susipažinome ir dirbome iš „peties“. Šaunuoliai!!! Džiaugiuosi, kad jūs atėjote.

Mes puikiai praleidome laiką.                                     


Antras susitikimas su dainavimo studijos vadove Jolanta Vaitkevičiene.