Renginiai, šventės, išvykos


Mokykla Laisvės gynėjų dieną paminėjo pilietine akcija „Atmintis gyva, nes liudija“. 8 val. ryte mokyklos kabinetuose mokiniai kartu su mokytojais dešimčiai minučių uždegė atminimo žvakutes ir diskutavo apie šios dienos ir šios akcijos prasmę. 9 val. visi rinkosi į minėjimą aktų salėje. Čia istorijos mokytojas T. Puodžiūnas pasakojo apie prieš 26-ius metus vykusius įvykius, akcentuodamas tautos vieningumo jausmą. Kad pajustume nors mažą dalelytę to vienybės jausmo, susikibę rankomis visi dainavome E. Masytės dainą „Laisvė“.Labdaros akcija "Kalėdinis stebuklas mokyklos vaikams"


Kalėdos - tai stebuklų metas. Galimybė pabūti kartu, pasakyti gerą žodį. Bet nemažiau svarbu yra pažadinti savyje gerumą, meilę bei šilumą. Nuo gruodžio 1 d. iki 19 d. mokykloje vyko labdaros akcija "Kalėdinis stebuklas mokyklos vaikams". Akcijoje dalyvavo 1-9 klasių ir 10 klasės mokiniai, jų tėveliai, seneliai ir mokytojai. Akcijos metu buvo surinkta maisto, drabužių, dantų pastos, šepetėlių, įvairių daiktų. Mes visi kartu padėjome 14 mokyklos šeimų sutikti šventes su nuotaika. Džiaugiamės tokia akcija ir nuoširdžiai dėkojame visai bendruomenei bei visiems, kurie prisidėjo prie šios gražios akcijos.

Akcija "Kalėdų stebuklas mokyklos vaikams"


Pas mus visada šilta, jauku ir gera. Jau Kalėdos netoli <3Mokyklos 1-4 klasių tradicinėse dviračių varžybose "Rieduliukas"

Panevėžio 513-to gimtadienio eisenoje. Ačiū, kad dalyvavote ir mus palaikėte. Akimirkos:
Rugsėjo pirmoji. Akimirkos: