"Žalieji akiniai"Įrodėme, kad jau mokame rūšiuoti, spalvinome sutvarkytą aplinką, diskutavome, kodėl vaikai šiukšlina.
Nuostabūs gamtos mylėtojai, tvarkė mokyklos teritoriją ir Žagienio upelio pakrantes. Prisijungėme prie akcijos "Darom 2017"Nuotaikingai nusiteikę ruošiamės Šv.Velykoms. Kuriame savo dekoraciją namams. Spalvingi kiškučiai.
"Žaliųjų akinių" nariai diskutavo apie patyčias, piešė savo svajones ir aktyviai žaidė kieme su balionais. Taip paminėjome Žemės ir Vandens dieną, bei savaitę Be patyčių.Žiemą rūpinomės, kad paukšteliams netruktų maisto. Šiandien iš antrinių žaliavų pasidarėme spalvotus paukščius ir kviečiame visus sugrįžti į mūsų kraštą.Žaidėme rūšiavimo ABC. Įsijungėme į Sveikatiados Manšktiadą - darėme mankštą.


Pirmokai atliko užduotis rūšiavimo knygelėje; žiūrėjo filmuką, kaip elgtis iškylaujant; pasakėme, kas patinka; integravome Sveikatiados "Mankštiadą" - darėme mankštą.


"Žaliųjų akinių" būrelio nariai žiūrėjo filmuką apie atliekų rūšiavimą. Integravome Sveikatiados "Mankštiadą" ir darėme mankštą. Kalbėjomės apie praėjusias atostogas.Pastatėme netradicinę eglę. Atsinešėm visko, ko namie nebereikia ir kūrėme, bei puošėme netradicinę eglę. Labai smagiai leidome laiką.

Prisirinkom "šiukšlių" ir darėme žaisliukus. Buvo smagu. 


Ruošiamės šventėms. Darėme žaisliukus iš tuščių tualetinio popieriaus ritinėlių.

Pirmokai prisijungė prie  Europos atliekų mažinimo savaitės renginių: iš tuščių popierinių ritinėlių gaminome dėžutes dovanoms.


Pirmokai iš senų stiklainių, nebenaudojamų kruopų darė žibintus. Ruošiamės Draugystės darželio organizuojamoje Žibintų šventėje. Buvo smagu.Klausydami dainelių mokėmės rūšiuoti plastiką ir popierių. Spalvinome knygelę diskutuodami, kodėl žmonės šiukšlina gamtoje. Per pertraukėles mankštinome rankeles ir kojeles - pašokdami.


Juk galima ir būrelį praleisti kitaip. Šiandien pirmokai žaidė, skaičiavo, galvojo, dėliojo, rungėsi, rungtyniavo, varžėsi - labai smagus laikas kartu

Dėliojome popierines dėliones. Pasidarėme savo dėliones. Per pertraukėlę mokėmės šokti "Turiu laivelį mažą“. Puikiai praleidome laiką.


Mokėmės kaip rūšiuoti popierių. Klijavome lipdukus. Spalvinome popierines atliekas. Vaidinome įvairius popierinius daiktus. Per pertraukėlę šokome.


Gamtosaugos būrelyje mokėmės rūšiuoti, stebėjome sąvartynų nuotraukas, integravome su Diena be automobilio ir lenktynes su popieriniais lėktuvėliais.

Mūsų veikla gamtosauginiame būrelyje "Žalieji akiniai" kartu su geografijos mokytoja metodininke Jurgita Ablėne.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą